Sık Sorulan Sorular

1-İhalelere +18 yaş üstü, Doğru bilgiler ile kaydını oluşturan herkes katılabilir. İhalelere katılmak isteyen kişiler öncelik ile sitemize üyelik oluşturmaları gerekmektedir. Geçersiz ve başka kişilere ait bilgilerle kayıt oluşturanların (tespit edilmesi üzere) üyelikleri banlanır, Sahte bilgiler ile kayıt olmak ayrıca 5237 sayılı türk ceza kanunu'nda ayrıca suç sayılmakta olup ıp adreslerin den tespiti ile haklarında sahtecilik üzerine suç duyurusunda bulunulacaktır.

2-Üyelik başvurusu onaylanan tüm üyeler teklif verip kazandıkları kuşları almakla yükümlüdür. İhalede teklif verip kazanan üyeler alımdan vazgeçerlerse Sosyal Medya üzerinden bu konu hakkında bilgileri verilerek paylaşım yapılmasını peşinen kabul etmiş sayılırlar.

3- İhale bitiminden sonra en geç 1 hafta içinde ödeme yapmanız gerekmektedir.

4-Ödeme yapıldıktan sonra kuşlar en geç 2 hafta sonra sahiplerine gönderilir.

5-Kuşu teslim aldıktan sonra 2 gün içinde kuşun sağlığıyla ilgili bir problem oluşursa site yöneticisine bildirilir. Aksi takdirde sitenin sorumluluğu kalmaz. Problem çıkan kuşun kardeşi yada muadili temin edilir. Yoksa ücreti iade edilir.

6- Kuşları alan arkadaşlar pedigrenin doğruluğu kuşun sahibini bağlar sitemizin sorumluluğunda değildir.

7-Yurtdışından ihaleye katılıp güvercin ve ürün satın alanlar kuşları kendileri teslim almak zorundadırlar. Yurtdışına kuş göndermiyoruz.

8-İhaleye kuş veren kişiler siteye teslim edilen kuşların sağlık problemlerinden dolayı siteyi sorumlu tutamazlar. Kuşları siteye teslim eden herkes bu şartı kabul etmiş sayılır.

9-ÜYE BİLGİLERİ KESİNLİKLE ÜÇÜNCÜ TARAFLA PAYLAŞILMAMAKTADIR.

10-Sitemize üye olmakla ile üyeler site üzerinden cep telefonlarına gönderilen bildirim, duyuru ve tanıtıcı reklamların SMS bildirimlerini kabul etmiş sayılırlar.

11-Teklif veren ve kuş veren herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır.

12-İhaleye kuş sunanlar sunmuş olduğu ihaledeki kuşlara teklif veremezler. Sunan hariç herkes teklif verebilir.